Thursday , 26 April 2018

Vajza akuzon mamin: E vinte babin në gjumë me valium dhe fuste dashnorin natën në shtëpi (Video)

Një histori e pazakontë vjen sot në emisionin “Me zemër të hapur” në “News24”. Një baba i ri në moshë dhe vajza e tij adoleshente ndodhen në studio për të rrëfyer një histori skandaloze që ka ndodhur në familjen e tyre.:Ja dhe video e plote kliko reklamen dhe shikoje: