Monday , 21 January 2019

Tronditet bota, shikoni çfarë po ndodhë në Amerikë, kjo është fuqia e Zotit!! (Video)


Pamje të reja të publikuara nga Skynews tregon se si për shkak të uraganit Irma, uji ka përfshirë gjithë qytetin e Miamit.
Për shkak të stuhisë së madhe, deti ka kaluar murin e vet dhe ka përfshirë gjithë qytetin, duke mbuluar rrugët dhe shkaktuar dëme të mëdha.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon ne linkun ne vazhdim:shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: