Wednesday , 20 February 2019

Arkivat e etiketimeve tronditet

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, Ngjarjen …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet Kosova aksident i tmerrshem vdes kryetari i kesaj komune (Video) Kujdes pamjet

Gradimir Mikiç, kryetari i komunës së Ranillugut dhe Sasha Aleksic, kryetari i Kuvendit komunal, vdiqën sot në një aksident trafiku të tmerrshëm që ndodhi rreth orës 13 në autostradën Nish-Shkup. Kështu shkruajnë sot mediat serbe, duke shtuar se aksidenti ndodhi kur makina “Toyota Landkruiser”, e cila po lëvizte Shkupi në …

Artikulli i plotë »

Tronditet moderatorja e njohur, kolegu ia pret fustanin në trasmetim live,ajo ishte pa te mbrendshme! (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një studio televizive në Spanjë. Moderator Juan y Medio i ka prerë fustanin e koleges së tij në transmetim direkt. Ai po prezantonte shfaqjen “Afternoon Here And Now” me kolegen e tij, Eva Ruiz kur nxorri një palë gërshërë për t’i prerë veshjen. …

Artikulli i plotë »