Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve shikoni

Me mbetë pa mend, Shikoni se çfarë shtëpisë luksoze ka Shyhrete Behluli (Video)

Me mbetë pa mend, Shikoni se çfarë shtëpisë luksoze ka Shyhrete Behluli. Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ka mbi 40 vjet karrierë në skenën tonë muzikore, shkruan “Kosovarja”. Gjatë gjithë këtyre viteve ajo nuk është ndalur asnjëherë së kënduari, brenda dhe jashtë vendit, me ç’rast edhe ka fituar mirë. Shyhretja …

Artikulli i plotë »

Mot i keq përfshin Stambollin, shikoni videon e tmerrshme (Video)

Moti i keq ka ndikuar negativisht në jetën e qytetit në Bosfor dhe shkaktoi vështirësi në komunikacion Për shkak të motit të keq si pasojë e reshjeve të dendura të shiut në Stamboll është ndërprerë përkohësisht Tuneli Euroaziatik për Komunikacion, ndërsa Qendra për Situata të Jashtëzakonshme e Stambollit paralajmëroi për …

Artikulli i plotë »

Shikoni çka i ndodh djaloshit nga Kosova qe kishte shkuar në pushime në Durrës! (Video)

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve turistikë nga Kosova. Sipas këtij portali, të gjithë autobusët tjerë lejohen të hyjnë e të ndalojnë …

Artikulli i plotë »