Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve ndodhi

LAJMI I FUNDIT / Një e keqe edhe më e madhe i ndodhi Milaim Zekës, ai nuk mund të…

Gjykata Themelore në Prishtinë, ka jep detaje në lidhje me vendimin për arrestin shtëpiak ndaj deputetit Milaim Zeka, duke thënë se atij tashmë i është konfiskuar pasaporta.Përmes një njoftimi për media, Gjykata Themelore njofton se kjo masë do të zgjas nga data 16 tetor deri më 16 nëntor 2017….shtype reklamen …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, Ngjarjen …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm: Vdesin 10 anëtarë të familjes, Ja ku ishin duke shkua!… (VIDEO)

Raportohet se së paku 10 vetë e kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë janë lënduar kur një makinë e udhëtarëve mbrëmë është përplasur me një rimorkio. Policia tha se aksidenti ishte shkaktuar nga shpejtësia e madhe e shoferit të minibusit të udhëtarëve, pasi e humbi kontrollin dhe u ndesh …

Artikulli i plotë »