Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve ndodh

Sapo u dha alarmi para 5 minutave,nëse keni viber në telefon largone menjëherë, ja çfarë po ju ndodh

Në emisionin Komiteti është i ftuar drejtori i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa, ka folur për mundësitë e përgjimeve të mesazheve të dërguara nëpërmes operatorit mobil Vala.Ai ka treguar nëse ruhen mesazhet në serverët e kësaj kompanie, duke shpjeguar se cilat janë rastet kur bëhet i mundur përgjimi.Mustafa ka folur …

Artikulli i plotë »

E tmerrshme / Prindërit hedhin foshnjën e porsalindur në koshin e plehrave, arsyeja do t’ju shokojë

Një çift kinez ka hedhur foshnjën e tyre të porsalindur në një kosh mbeturinash. Prindërit e kanë hedhur sepse fëmija kishte lindur 30 javësh dhe ishte shumë i vogël.Fëmija i seksit mashkull është gjetur nga disa persona që mblidhnin mbeturina nga koshat. Ata kanë telefonuar policinë, dhe foshnja është dërguar …

Artikulli i plotë »

Lindi pa krahë dhe prindërit e lanë në mëshirë të fatit, ndodh mrekullia me vogëlushen 2-vjeçare

Sytë e saj blu dhe buzëqeshja engjëllore janë tiparet e para që bien në sy nëse shihni fotografinë e Vasilina Knutsen, e ndërsa do të ulnit shikimin pak më poshtë do të kuptonit se vogëlushja 2-vjeçare është ndryshe, preferojmë ta quajmë fëmijë special, pasi i mungojnë të dyja duart dhe …

Artikulli i plotë »