Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve luksoze

Ky është bossit i drogës në burg: Me qeli të burgut banesë luksoze tridhomëshe (Foto/Video)

Megjithatë, ai duket se po planifikonte të arratisej, duke përdorur eksplozivë plastikë për të çarë muret e burgut. Por eksplozivi u zbulua dhe kjo i detyroi zyrtarët të kryenin bastisjen në qelinë e burgut, duke zbuluar apartamentin e tij luksoz. Tani Pavao është transferuar në një qeli që gjendet në …

Artikulli i plotë »

Me mbetë pa mend, Shikoni se çfarë shtëpisë luksoze ka Shyhrete Behluli (Video)

Me mbetë pa mend, Shikoni se çfarë shtëpisë luksoze ka Shyhrete Behluli. Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ka mbi 40 vjet karrierë në skenën tonë muzikore, shkruan “Kosovarja”. Gjatë gjithë këtyre viteve ajo nuk është ndalur asnjëherë së kënduari, brenda dhe jashtë vendit, me ç’rast edhe ka fituar mirë. Shyhretja …

Artikulli i plotë »

Momenti kur 4 djem ndalojnë vajzën me makinë luksoze, cfarë i ndodhi asaj për 40 sekonda do mbeteni pa fjalë (Video)

Ngjan si një skenar filmi, por në fakt e gjitha është realitet. Ky është momenti tronditës kur një grup prej katër meshkujsh marrin peng një vajzë në ditën me diell. Ngjarja ka ndodhur më 17 shkurt në një qytet të Meksikës dhe gjithçka është regjistruar nga një kamera sigurie.Pasi e …

Artikulli i plotë »