Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve kosove

Guxim Hadri kishte paralajmëruar kohë më parë se do të vie në Kosovë për ta kryer vrasjen (Video)

Pas vrasjes së 16 vjeçarit, Aulon Zeka në Prishtinë, Policia e Kosovës tashmë ka identifikuar edhe personin e dyshuar lidhur me këtë rast. Guxim Hadri, është personi i vetëm i dyshuar lidhur me vrasjen e Aulon Zekës. Ndërkohë Indeksonline ka siguruar një fotografi në të cilin shihet një shkrim i …

Artikulli i plotë »

Kosovë: Aksident tragjik, ky është personi i cili vdiq në vend të ngjarjes

Gjatë ditës së sotme, në ora 11:20 në rrugën magjistrale Gjakovë-Prishtinë në fshatin Mrasorë ka ndodhur aksident i rëndë komunikacioni ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe disa të tjerë janë lënduar. Sipas Policisë së Kosovës, përcjell Telegrafi, deri te aksidenti ka ardhur përderisa një automjet udhëtarësh hyn …

Artikulli i plotë »

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit

Sonte është plagosur një zyrtar i qendrës emergjente në Prizren. Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha, ka thënë për klankosova.tv se hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.I dyshuari është arrestuar dhe i është konfiskuar arma….KLIKO ME POSHTE PER VIDEON E PLOTE:shtype reklamen per te shikuar videon dhe …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT :Tragjedi e rënë në Kosovë, vdes ky 25 vjeçar – Ja si ndodhi ngjarja tragjike

Një 25 vjeçar, ka humbur jetën si pasojë e lëndimeve të pësuara nga rrokullisja e traktorit. Ngjarja është raportuar të ketë ndodhur në orët e mëngjesit të sotëm në një zonë malore të fshatit Kaqanoll të Mitrovicës, vdekjen e viktimës G.B.,25 vjeçar, e ka konstatuar personeli mjekësor në QKUK….per te …

Artikulli i plotë »