Wednesday , 20 February 2019

Arkivat e etiketimeve ishte

Ndodh edhe kjo / E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten (VIDEO)

E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten Djali e komplimenton duke i thënë se është e bukur dhe i kërkon të dalin së bashku, por ajo i thotë t’i qëndrojë larg. Mirëpo, pas “poshtërimeve” të bëra, djali i tregon se në …

Artikulli i plotë »

Nervozoht Kurti thot: Ramush ku*va .kur ishte ne burgun e Frances mashtronte votusit e vet me rrena se kur te vjen ne pushtet do te…

Kujtim Kurti po ndihet i/e shqetësuar. 3 minuta · Ramush KURVA…kur ishte ne burgun e Frances mashtronte votusit e vet me rrena se kur te vjen ne pushtet do te largoje Serbin nga Kosova…ndersa tani po bon koualicion me Serbin per me marre pushtetin dhe me i vra Shqiptaret… Bre…robt …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: 36 vjeçarja nga Prizreni që u mbyt në deti ishte menaxhere në KESCO (Dokument)

Në momente tragjike në moshën 36 vjeçare dje ka ndërruar jetë Dua Kadriu, psikologja nga Prizreni, raporton Gazeta NewBorn. Kadriu, ishte mbytur në deti derisa kishte hyrë në të për ti shpëtuar fëmijet e saj. Gazeta NewBorn, mëson se Dua Kadriu punonte në KESCO si menaxhere për kontrata në Depertamentin …

Artikulli i plotë »