Wednesday , 20 February 2019

Arkivat e etiketimeve ishte

E dhimbshme: Ishte ditë e veçantë por i ndodhi më e keqja, ja plani i çiftit Stavileci

Blerand Stavileci dhe bashkëshortja e tij sot kishin për ta festuar përvjetorin e martesës së tyre. Por planet e tyre për të festuar u prishën pasi që bashkëshortja e ministrit në detyrë dhe zëdhënësit të PDK-së Vitore Metaj-Stavileci u rrah sot në orën 14:00 nga persona të paidentifikuar.Vitore Metaj Stavileci …

Artikulli i plotë »

Ajo kujtoi se dasma iu shkatërrua, por ajo që ndodhi më pas ishte e pabesueshme (VIDEO)

Dita e dasmës është një nga ngjarjet më të rëndësishme, sidomos për një femër. Fustani, këpucët, te ftuarit dhe plot detaje të tjera janë të rëndësishme dhe nuk nënvlerësohen asnjëherë.Por as muzika që do të luhet. Çfarë ka ndodhur me këtë nuse në momentin që ata do të kërcenin vallëzimin …

Artikulli i plotë »