Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve ishte

Rrëfen 22 vjeçarja nga Ferizaji: Ja çka me bëri Halili, komshiu im – Unë asgjë nuk kisha faj pse ai ishte…

Pasi përfundova me sukses provimet e vitit të parë në fakultetin e Kimisë në Prishtinë, shkova në fshatin ku jeton gjyshi im pak kilometra larg qytetit të Ferizajt.Bëjeni disa herë për të shpejtuar rritjen e flokëve Për shkak të temperaturave të larta vishesha me rroba shumë të shkurta dhe kjo …

Artikulli i plotë »

Ky është fati që sun ta merr askush,mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, kur hyri brenda i ndryshoi jeta përgjithmonë

Një vajzë nga Nevada në Shtetet Bashkuara të Amerikës ka bërë një udhëtim aspak të zakontë, për të gjetur një shtëpi, për të cilën gjyshi i saj i kishte treguar kur ajo ishte e vogël.Shtëpia ndodhej në mes të pllajës së Nevadës. Gjetja e asaj shtëpi ishte e vështirë, por …

Artikulli i plotë »

Tronditet moderatorja e njohur, kolegu ia pret fustanin në trasmetim live,ajo ishte pa te mbrendshme! (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një studio televizive në Spanjë. Moderator Juan y Medio i ka prerë fustanin e koleges së tij në transmetim direkt. Ai po prezantonte shfaqjen “Afternoon Here And Now” me kolegen e tij, Eva Ruiz kur nxorri një palë gërshërë për t’i prerë veshjen. …

Artikulli i plotë »