Wednesday , 20 February 2019

Arkivat e etiketimeve gjithe

Dashnori i gruas ia plas live të shoqit: Unë puth gjithë femrat kur burri s’është i zoti (Video)

Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën e tij akuzon bashkëshorten (nënën) se ka lidhje jashtëmartesore me njerëz të tjerë. Gruaja Shqipe Karaj ka ardhur në studio e shoqëruar nga “i dashuri” i cili në lidhje drejtëpërdrejtë …

Artikulli i plotë »

E dhimbëshme fshati braktis varrimin e 29-vjeçares, por të gjithë shkojnë të vrasësi i saj shiko videon

Familja Çanaku në fshatin Kryekuq të Divjakës e ka patur të vështirë të hapë këtë të martë dyert e mortit për të përcjellë në banesën e fundit Jonidën, vajzën e vogël të shtëpisë, të ndarë nga jeta 3 ditë më parë.Ka qënë e vështirë për familjarët të pranojnë lidhjen e …

Artikulli i plotë »

Flet Baby G: Ika se kolegët më bënë të gjithë “block”, kurse me Noizyn më lidh …

Javët e fundit është shkruar kudo në portale, se këngëtarja Baby G është shkëputur nga labeli “On Records” dhe ka nisur menjëherë të konfliktohet me ish-kolegët e grupit si dhe stafin menaxhues.Ditë më parë, Meti Elshani – një nga menaxherët e këtij labeli, në një prononcim për Blitz ka treguar …

Artikulli i plotë »