Wednesday , 20 February 2019

Arkivat e etiketimeve foshnje

Zjarri në ndërtesën shumëkatëshe në Londër, një foshnje u hodh nga kati i 10-të dhe u kap nga një burrë poshtë!

Një fëmijë u kap nga një dëshmitar i ngjarjes, pasi u hodh nga Kulla e Grenfellit në Londër, pasi kjo ndërtesë shumëkatëshe u përfshi nga flakët, ka thënë një dëshmitar. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Samira Lamrani e cila ka thënë se një grua kishte …

Artikulli i plotë »

Një Foshnje gjigande njerëzore… Unë nuk kam asnjë fjalë Shiko Videon..!

Një Foshnje gjigande njerëzore… Unë nuk kam asnjë fjalë Shiko Videon..! Një fëmijë 10-muajsh që vuan nga një çrregullim i rëndë rritës është rritur tashmë në madhësinë e një mesatare pesë vjeçare – dhe nuk tregon asnjë shenjë të ngadalësimit. Indigo Nowakowsky-Kaiuha vuan nga sindroma e Beckwith-Wiedemann, një çrregullim i …

Artikulli i plotë »