Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve djali

Martohet djali i bosit shqiptar, lulet nga Hollanda, kuzhina nga Italia, ja dasma madhështore që ju kushtojë 500 mij euro

Prej një jave në familjen e biznesmenit të suksesshëm shqiptar Shefqet Kastrati, ka nisur festa. Djali i tij Musa Kastrati dhe nusja Adela, martohen sonte në një dasmë me shpenzime marramendëse, detajet e së cilës na lanë me gojë hapur.Në fakt dasma do të zgjasë tri ditë, por sonte është …

Artikulli i plotë »

Kush është djali nga Tirana që lëvizte me Audi A8 të blinduar, zbulohet e kaluara e tij (Foto/Video)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga ditën e sotme shtetasin Roland Domi, 44 vjeç, një emër që nuk është i panjohur për drejtësinë shqiptare. Edhe pse lëvizte lirshëm në kryeqytet, Rolandi rezulton i dënuar më parë për “Heqje e paligjshme e lirisë” dhe “Vrasje në bashkëpunim e mbetur në …

Artikulli i plotë »