Monday , 21 January 2019

Arkivat e etiketimeve besoni

E besoni? Policia gjen 16 milion dollarë në banesën e ish-ministrit (VIDEO)

Policia federale e shtetit të Brazilit ka gjetur 16 milion dollarë në shtëpinë e një ish-ministri. Një fotografi e siguruar nga policia si pjesë e operacionit të quajtur “Lost Treasure” tregoi valixhet dhe kutitë e kartonit të mbushura me kartëmonedha 100-reale dhe 50-reale, dy emetimet më të mëdha të kartëmonedhës …

Artikulli i plotë »

Pjata e parë në dasmën e Besit dhe Xhensilës la të ftuarit gojë hapur, s’do ta besoni ç’kanë shërbyer

Dasma e aktorit të humorit Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është një nga dasmat që do të mbahet mend në showbizin shqiptar. Dhe një arsye tjetër që e bën edhe më të paharrushme është pjata e parë që çifti ka shërbyer për të ftuarit. Ata kishin preferuar që kjo …

Artikulli i plotë »