Monday , 21 January 2019

Rrëfen vajza: Unë e di krejt ngjarjen qysh e pse ka ndodh vrajsa e Aulonit – Ja si ndodhi ngjarja


Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar një mashkull dhe një femër, si të dyshuar për vrasjen e 16-vjeçarit Aulon Zeka.
Policia nuk jep emrat e të ndaluarve, por burimet thonë se ata janë Guxim Hadri dhe vajza e përfshirë në lidhje dashurie me të.
Guxim Hadri e kishte “paralajmëruar” vrasjen në rrjetet sociale.
Ndërsa një fotografi e tyre është shpërndarë në internet, ku shihet djaloshi i dyshuar duke ia drejtuar armën një vajze.
Në anën tjetër është një vajzë e cila pretendon se e di arysen se përse u vra Aulon Zeka.
Ajo ka shkruar duke rrëfyer ngjarjen.Ja si rrëfen ajo:…..shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: