Ramush Haradinaj: Un sot do jem gjithë ditën te rrethi, net ofrohet dikush afer flamurit ta djegi shuplaka gojes… (VIDEO)

Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka deklaruar në mbledhjen e Qeverisë së sot do të bëhet vendosja e flamurit shtetëror të Kosovës në hyrje të Prishtinës.
“Dje kam dhënë detyrë, që flamuri shtetëror të vendoset tek rrethi”, ka thënë Haradinaj.
Sot gjatë ditës është paralajmruar se në orën 13:00, do të mbahet protesta para flamurit te rrethi… Ku edhe mbreme u vjodh flamuri i cili planifikohej te vendoset atje, dhe kryeministri gjat gjestit te mbrembshem reagoi ashper ku edhe tha se do ta djegi shuplaka gojes ai i cili ofrohet te flamuri..
Kliko ne reklamen me poshte dhe shiko videon e plote se si reagoi kryeministri Ramushi per flamurin.