Monday , 21 January 2019

Publikohet video ku Fero i fut duart në vend intim Baby G, derisa ajo bën veprime të tmerrshme

Publikohet video ku Fero i fut duart në vend intim Baby G, derisa ajo bën veprime të tmerrshme

Fero është shumë i komentuar në rrjetet sociale dhe tani e shohim në studio të ndryshme televizive. Dalja e tij e fundit ishte në emisionin “Why Not” të Roza Latit ku ka folur rreth shumë detajeve nga jeta e tij private dhe ajo profesionale.Eshte publikuar video mes Feros dhe këngëtares së njohur Baby Gee aty shihey reperi i njohur duke i futur duart në vendin intim.: Ja dhe video kliko ne rekklamm dhe shiko videon e plote: