Wednesday , 20 February 2019

Po ti je shtatzënë”, shikoni si reagon Roza Lati ndaj mjekut


“Po ti je shtatzënë”, kaq ka mjaftuar dhe Roza Lati ka hapur sytë e habitur, por doktori duke qeshur e lë të kuptojë që kjo është një shaka.
E shtrirë në një krevat Roza, e cila kohët e fundit ka qenë pjesë e lajmeve “rozë”, qesh me të madhe pas fjalëve të doktorit, i cili vazhdon më tej “Nuk po them që je e virgjër, por që…”, një shaka kjo që është pritur mirë edhe nga ndjekësit e saj.

Nuk dihet se cila është arsyeja që prezantuesja ndodhet e shtrirë në spital, por në fund e mbyll situatën duke i kërkuar doktorit lejë që të bëjë një telefonatë….per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!