Saturday , 20 October 2018

Gomari i gërvisht makinën 300 mijë euroshe biznesmenit të njohur, justifikimi i fshatarit është epik (Video)

Në Fogelzberg të Gjermanisë ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Pronari i një gomari mund të paguajë një gjobë të mundshme prej 6000 eurosh pasi kafsha e tij ka gërvishtur një makinë sportive McLaren 650S Spider, e cila ishte e parkuar pranë gardhit të kullotave. Makina i përkiste një biznesmeni …

Artikulli i plotë »

35-vjeçari zgjohet pas 15-vitesh në koma, s’do e besoni dot se çfarë kanë bërë mjekët (Video)

Një grup studiuesish nga Qendra Kombëtare Franceze për Kërkime Shkencore në Bron të udhëhequr nga Angela Sirigu, kanë përdorur një teknikë të re për të stimuluar trurin e një njeriu që kishte 15 vite në koma. Shtype reklamen me poshte dhe shikoje se çfarë kanë bërë mjekët: Kliko reklamen prit …

Artikulli i plotë »