Wednesday , 20 February 2019

Stuhia po vjen! Sinoptikanët shqiptarë japin njoftimin e ri: Ja ditët e rrezikshme…

I gjithë vendi ka nisur të përfshihet nga reshje të dendura shiu, të cilat priten të intensifikohen në orët në vazhdim. Meterologia Tanja Porja në një lidhje direkte me News24 tregoi parashikimin e motit për ditët në vijim. Sipas Porjes territori shqiptar do të vijojë do të karakterizohet nga reshjet. …

Artikulli i plotë »

Gjene të bekuara: Shihni çfarë super ylli është bërë vajza e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos

Gjene të bekuara: Shihni çfarë super ylli është bërë vajza e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos Bukuria përfundimisht është e trashëgueshme dhe Linda Flloko, e bija e aktorit Timo Flloko dhe regjisores Vera Grabocka e dëshmon këtë më së miri. Ndonëse vitet kanë kaluar dhe ajo është bërë dhe nënë …

Artikulli i plotë »

SHOKUESE: Saimir Tahiri dhe milionat e tij, tani ladron me femra neper klube, kapet mat me…(VIDEO)

SHOKUESE: Saimir Tahiri dhe milionat e tij, tani ladron me femra neper klube, kapet mat me…(VIDEO) Duket se ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ka thyer çdo limit mbrëmë në festën e organizuar me rastin e 25­vjetorit të Partisë Socialiste. Dhe vendi ku është është festuar, është një pub i njohur …

Artikulli i plotë »

DRITHERUESE: Gruas i vdes burri dhe kunati e përzë nga shtëpia, por shumë shpejt ajo zbulon një dhuratë befasuese të lënë nga burri i saj, që ndryshoi përgjithmonë jetën!

Lumei dhe burri i saj u martuan tre vjet më parë. Ata kishin një lidhje të fortë dhe vdekja e burrit të saj për shkak të sulmit në zemër ishte padyshim zemërthyese për të. Një mëngjes, kunati i saj shkoi për ta takuar në dhomën e saj dhe pa hezitim,i …

Artikulli i plotë »