Saturday , 20 October 2018

Trondit me këtë rrëfim Lindita: Shoku i vëllait erdhi një natë tek ne, vëllaun e zuri gjumi, ndërda Ai më hyri në dhomë dhe….

Trondit me këtë rrëfim Lindita: Shoku i vëllait erdhi një natë tek ne, vëllaun e zuri gjumi, ndërda Ai më hyri në dhomë dhe….Një ditë në shtëpi ishim vetëm un dhe vëllai, ndërsa prindërit atë ditë nuk ishin në shtëpi. Por vëllai e kishte ftuar shokun e tij tek ne, …

Artikulli i plotë »

SHOKUESE: Adelina Ismaili, Tregon se si disa pronar të diskotekave në Zvicër e detyruan tju ulet në prehër dhe të bëj….një prej tyre ishte edhe biznesmeni i njohur shqiptarë (VIDEO)

Këngëtarja Adelina Ismaili për shumë vite ishte një prej këngëtarëve me aktive të estradës me muzikat dhe hitet e saj. Adelina në një intervist ka rrëfyer për jetën e saj ku dhe tregoi disa probleme që ka pasur në të kaluarën deri sa ka arritur në këtë vend ku është …

Artikulli i plotë »

Do Ju Lë Pa Fjalë: Enca e quajti ‘gjyshe’, por reagimi i Roselën e bën “për ujë të ftohtë” atë…(VIDEO)

Mbrëmjen e së shtunës e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” të moderatores Luana Vjollca, e ftuar ka qenë këngëtarja Rosela Gjylbegu. Në një nga lojërat ajo u pyet me cilën këngëtare nuk do të bënte kurrë duet dhe ajo u përgjigj me këngëtaren Enca Haxhia. Kaq u desh që …

Artikulli i plotë »

Foli me nënën e saj në telefon, pastaj e bëri një sy gjumë në tren – kur u zgjua, dikush i kishte lënë para në prehrin e saj

Një studente u zgjua nga gjumi në tren për të gjetur 100 funte në prehër pas një bisede në telefon me nënën e saj Sipas mediave britanike, bëhet fjalë për Ella Johannessen, e cila nuk ndjehej komod me situatën e saj financiare, kështu që kishte vendosur ti telefononte nënës së …

Artikulli i plotë »

Iva Aliko merr një ofertë marramendëse nga nje sheikh, shikoni çfar i kërkon kjo për një nate.. |VIDEO|

Format e saj janë seksi. Me çdo postim të saj merr vëmendje. Bëhet fjalë për bukuroshen Iva Aliko e cila në emisionin n’ZOOM zbuloi një ofertë marramendëse që ka pranuar. Detajet i sjell intervista e mëposhtme. Per te shikuar oferten dhe pergjigjen e saj, shtypeni reklamen me poshte..

Artikulli i plotë »