Saturday , 20 October 2018

Shkëndije Mujajt i del një pjesë e gjoksit, kur ‘pahiri’ i shpërthekohet një pullë e këmishës!

Shkëndije Mujajt i del një pjesë e gjoksit, kur ‘pahiri’ i shpërthekohet një pullë e këmishës! Ylli i fotografie të nxehta, Shkëndije Mujaj ka kohë që nuk është aktive kah muzika, por jo edhe kah provokimet. Ajo pak ditë më parë, kishte dalë në transmetim të drejtpërdrejt në “Instagram” përderisa …

Artikulli i plotë »

E pabesueshme: Studentja i dërgoi foton me fustanin e çarë numrit të gabuar, ajo që ndodh më pas do t’ju përlotë

E pabesueshme: Studentja i dërgoi foton me fustanin e çarë numrit të gabuar, ajo që ndodh më pas do t’ju përlotë Një studente e re i dërgoi aksidentalisht foton e fustanit të saj të sapo blerë një numri të gabuar. Mesazhi në fakt ishte për mikeshën e saj, por i …

Artikulli i plotë »

Këmbët hapur dhe gjithçka sheshit, këngëtarja ‘gjyshe’ shqiptare cmend rrjetin, (VIDEO)

Këmbët hapur dhe gjithçka sheshit, këngëtarja ‘gjyshe’ shqiptare cmend rrjetin, (VIDEO) Albërie Hadërgjonaj është padyshim një nga ato këngëtare shqiptare e cila pavarësisht sa vite të kalojnë do të mbetet gjithnjë shumë joshëse në sytë e publikut. jo numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe komplimentet për pamjen e saj …

Artikulli i plotë »

E tepron Kallashi ,ja me cilin Politikan nga Kosova do e kisha bë çdo natë! (Video)

Valltarja kosovare bombastike Kallashi befason me nje deklarate interesante.Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saja bombastike , gjithehere ka joshur publikun.Gjithashtu publikut u ka interesuar se me cilin person ajo eshte ne lidhje apo me cilin pallohet.Ajo nuk hezitoi ne nje interviste per te dhene pergjigjen …

Artikulli i plotë »