Saturday , 20 October 2018

Gjyste Vulaj tenton ta puthë Naimin, ai tenton ta puthë diku tjeter ( FOTO )

Kështu së paku ka ndodhur gjatë xhirimeve të vitit të ri për emisionin festivë “N’Kosovë Show”, shkruan GazetaExpress. E derisa shumica e këngëtarëve që tregojnë atë dashurinë fallce me puthje në estradën kosovare. Kështu nuk ka ndodhur me Naimin dhe Mihrien, i cili për shkak të gjatësisë nuk ka mundur …

Artikulli i plotë »

LAJM BOMB: Ska më pritje për vizë të Gjermanisë, tani të gjithë shqiptarët mund të punojnë atje, ja detajet.. (Video)

Ska më pritje për vizë të Gjermanisë, tani të gjithë shqiptarët mund të punojnë atje, ja detajet….Në Gjermani numri i vizave të punës për shqiptarë, nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, boshnjakë dhe të tjerë nga Ballkani është rritur me 70% në tetë muajt e parë 2017. “Die Welt” i ka kushtuar …

Artikulli i plotë »

Gruaja dëgjon tinguj të çuditshëm nën këmbët e saj – zjarrfikësit thyejnë trotuarin dhe gjejnë të vërtetën tronditëse! (Video)

Kemi lexuar shumë histori rreth kafshëve të bllokuara në vende të pazakonta, por kjo është krejtësisht e çuditshme. Një qen gjuetie Jack Russell u zhduk, dhe pronarja e deshperuar e kerkonte prej kater ditesh. Ai papritmas ishte zhdukur pas nje shetitjeje me pronaren e tij. Gina Kaiser është nga Boveney …

Artikulli i plotë »

E tmerrshme / 17-vjeçarja shet virgjërinë për një Iphone 8, shikoni çfarë i ndodh në hotel…

Një vajzë adoleshente që nxorri në ankand virgjërinë e saj në këmbim të një iPhone 8, ka marrë një mësim të tmerrshëm. Raportohet se 17-vjeçarja e kishte postuar ‘ofertën’ në një forum në internet, ku thoshte se do të hiqte dorë nga virgjëria nëse dikush i jepte para në vlerën …

Artikulli i plotë »

Emocionuese / Kjo është bebja kosovare me emrin më të çuditshëm në botë, ka habitur edhe gjermanët…

Nuk është shaka: Kjo foshnjë, ku ajo ka ardhur në jetë, më 16 mars”, shkruan derwesten.de.Ajo ka emrin më të çuditshëm në botë, ose, së paku në Gjermani! Foshnja me prindër nga Kosova ka marrë emrin e qytetit në të cilin është lindur.Duke ia shtuar një -a, e kanë pagëzuar …

Artikulli i plotë »

Deputetja kosovare me format e rrumbullakosura që po “tërbon” meshkujt shqiptar (VIDEO)

“Tërboi” meshkujt, kjo është deputetja shqiptare me format e rrumbullakosura, shkruan portali JOQ. Ajo është bërë disa herë pjesë e lajmeve rozë, e kjo falë fizikut të bukur të saj. Fjala është për deputeten Duda Balje, pjesë e parlamentit të Kosovës, nënë e dy fëmijëve. Duda ka rënë në sy …

Artikulli i plotë »