Monday , 21 January 2019

Nxehet Ronela Hajati: Ska mashkull që më kënaq mua, as dy nuk bëjnë punë… (VIDEO)


E ftuar në Top Show Magazine, mbrëmjen e djeshme ka qenë këngëtarja Ronela Hajati, e cila foli rreth detajeve të klipit të ri.Si gjithmonë pa doreza, edhe këtë herë, Ronela tregon se nuk ka ndërmend të ndyshojë për njëri në botë dhe s’do të ketë asnjëherë një mashkull që t’ia mbledhë asaj.E pyetur nga::Ja dhe video e plote kliko reklamen me poshte shikoje: