Wednesday , 20 February 2019

Kapet 19 vjecarja nga Shkupi, shtirej si shtatzan shikoni qfar kishte ne bark (Video)


Nje vajze me nacionalitet maqedonase u kap sot nga policia Zvicrrane ne aeroplan vajza u tregoi vet policeve se kishte 6kg lend narkotike heroin. Ajo tha se ishte e kercnuar nga nje boss shkupjan te cilit ende nuk i dihet emri, rastin tani e hetojne policia e Maqedonise bashke me ate te Zvicrres. Per te pare videon kliko reklamen me poshte dhe do ju hapet video.