Thursday , 26 April 2018

Ju del kjo gje kur bisedoni ne viber? Ja se cka ndodhe.. (Video)

Keni probleme me thirrjet ne Viber ja si te zgjidhni problemin, te gjithe e perderim applicationin e viberit per thirrje dhe mesazhe online mirepo ndonjehere nuk behen mesazhet deliveret dhe donjeher keni lidhje te dobeta dhe ju vjen zeri shume me vone ne videon e meposhtme kemi dhene nje mundesi se si ta zgjidhni kete problem shtypeni reklamen e meposhtme dhe shikone videon…