Thursday , 26 April 2018

Ja mesazhet me Afërdita Dreshajn që ndanë reperin e Babastars nga gruaja (Video)

Reperi i Babastars, Agon Amiga, mendohet se është ribashkuar me gruan e tij, Egzonën pas ndarjes që erdhi si pasojë e një tradhtie.

Prive e bën të ditur lajmin duke thënë se çifti kanë filluar të kontaktojnë dhe të jetojnë sërish bashkë.

Kohë më parë Agon Amiga ishte ndarë nga gruaja e tij Egzona, pasi kjo e fundit ia zbuloi tradhtinë me Afërdita Dreshajn.:Ja dhe video e plote kliko reklamen me posht shikoje: