Wednesday , 20 February 2019

I dashuri niset 3 ditë për në Ibiza pa i thënë të dashurës, shikoni si reagon ajo kur e merr vesh


Një natë qejfi me miqtë e tij për Gareth Kelly-in është kthyer në një fluturim tejet spontan për në Ibiza. Por mesa duket 30-vjeçari harroi të merrte me vete edhe të dashurën e tij, të cilën e njoftoi me anë të mesazheve.
E dashura e tij tregon se nuk është hera e parë që Kelly bën gjëra të tilla të çmenduara por që ai të arrite deri sa nga një natë në klub të shkonte në Ibiza nuk e merrte me mend kurrë. “A je i sigurt që nuk po më lë me stil”-i shkruan ajo duke menduar se i dashuri i saj po bente shaka.
Hannah thotë: ‘Ai tani po mundohet të më bëjë xheloze duke postuar foto nga buzë pishinës por ai nuk e di çfarë e pret kur të kthehet. Kam përgatitur hakmarrjen perfekte, asnjë nuk e di por do të jetë një bombë e vërtetë”…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: