Monday , 21 January 2019

FLET TURISTJA FRANCESE: ja si me paljuan dy cunat nga Tirana… (Video)

FLET TURISTJA FRANCESE: ja si me paljuan dy cunat nga Tirana… (Video)

Pershendetje rrefimi im eshte ky,jam nje grua nga,Franca para 5 vitesh erdha ne Tirane per te vizituar por prej asaj dite mendjen ekam vetem se me ndodhen disa gjera qe nuk i prita, po ashtu dua tju tregoj edhe ngjarjen qe me ndodhi ne nje hotel ne Tirane , u takova me nje person , u shoqerova me te gjerat na shkonin bukur por kur un vendosa te takohem me te ai..Ai erdhi vet i treti filluan ne te me zhveshin dhe…kliko ne reklam per ngjarjen e plot….!