Wednesday , 20 February 2019

E fundit Tronditet Bota / Shikoni se cfar po ndodh në qytet, thuhet se disa jan…


Pamje të reja të publikuara nga Skynews tregon se si për shkak të uraganit Irma, uji ka përfshirë gjithë qytetin e Miamit.
Për shkak të stuhisë së madhe, deti ka kaluar murin e vet dhe ka përfshirë gjithë qytetin, duke mbuluar rrugët dhe shkaktuar dëme të mëdha.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon ne linkun ne vazhdim:shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: