Denoncimi i 25-vjeçares: Kunati më përdhunonte kur burri ishte në punë, Shikoni pamjet e filmuara

E reja pretendon se kjo ka nisur pas tetorit të vitit 2017, raporton gazeta lokale “blic”, shkruan Syri.net, ndërsa për rastin është hapur një hetim. Një ose dy herë në javë, duke përfituar nga fakti se bashkëshorti i së resë ishte në punë, kunati 20-vjeçar akuzohet se ka abuzuar me gruan e të vëllait. E reja, ka heshtur për gjashtë muaj, ndërsa më pas ka gjetur guximin për të filmuar rastin dhe per bërë denoncimin ne polici. shikoni pamjet e tmerrshme shka ka perjetuar kjo grua bukurosh nga kunati pervers, Shtyp ne hapsiren me posht dhe automatikisht hapen pamjet e tmerrshme ↓