Monday , 21 January 2019

ShowBizi

KJO ËSHTË KËNGËTARJA TË CILËN NOIZY DHE LEDRI NUK MUNDËN TA ‘’KAPIN’’ DOT (FOTO)

Kjo është këngëtarja të cilën Noizy dhe Ledri nuk mundën ta ‘’kapin’’ dot…Ata të dy përfliten për lidhjet e shumta me vajzat e showbiz-it shqiptare dhe jo vetëm. Noizy dhe Ledri janë dy reperët më të kërkuar, më të pëlqyer gjithashtu edhe më të paguarit në vend. Dyshja dikur kanë …

Artikulli i plotë »

Ndoshta nuk ju ka rënë në sy në Zone e lirë duke e shikuar Noziyn, por shikoeni kush është bukuroshja mbrapa tyre që cmendi të gjithë…

Ndoshta nuk ju ka rënë në sy në Zone e lirë duke e shikuar Noziyn, por shikoeni kush është bukuroshja mbrapa tyre që cmendi të gjithë…Gjatë xhirimit te emisionit ne publik ishin disa bukuroshe qe zbukuronin emisionin po ajo e vetmja qe e zbukuruoi edhe më shumë ishte vajza e …

Artikulli i plotë »

Moderatores të njohur shqiptare i dalin fotot në publik: “Më kërkoi 1000 euro për…” (Pamje)

Pas publikimit të disa fotove të dyshimta në profilin zyrtar në Instagram të moderatores Albana Osmani, ajo njoftoi se disa hakera nga Afrika i kishin vjedhur llogarinë. Ajo ëshët mjaft aktive në rrjetet sociale, por kur fotoja e një djali që mbante në dorë hashash u shpërnda në profilin e …

Artikulli i plotë »