Monday , 21 January 2019

Lajme

SHOKUESE: Saimir Tahiri dhe milionat e tij, tani ladron me femra neper klube, kapet mat me…(VIDEO)

SHOKUESE: Saimir Tahiri dhe milionat e tij, tani ladron me femra neper klube, kapet mat me…(VIDEO) Duket se ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ka thyer çdo limit mbrëmë në festën e organizuar me rastin e 25­vjetorit të Partisë Socialiste. Dhe vendi ku është është festuar, është një pub i njohur …

Artikulli i plotë »