Wednesday , 20 February 2019

Kuriozitete

“Bab, mbaje mend! Sa të bëhem 17 vjeç do të të vras”, historia që tronditi Shkodrën (Video)

Dhuna në familje është një fenomen që ka përmasa të frikshme në të gjithë Shqipërinë, por edhe në qytetin e Shkodrës. Një histori e dhimbshme është rrëfyer nga një e re. “Përshëndetja. Më ka prekur pa masë vrasja e asaj gruas nga burri pardje. Përditë kështu rastesh. Tmerr. Jam një …

Artikulli i plotë »

Ajo se çka bejn live ne emision këngëtaret shqiptare do te mbetesh i shokuar…

Degjenerohen këngëtaret shqiptare në emisionin live prekin njëra-tjetrën (VIDEO) Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret : Shota Baraliu dhe Iva Aliko. Gjatë emisionit Iva Aliko ngritet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu i’a prek gjoksin live gjatë emisionit për të …

Artikulli i plotë »