Monday , 21 January 2019

Aktualitete

Ngjarje Tragjike: Këta janë nënë e birë që vdiqen sot tragjikisht në aksident në Kosovë (Pamje)

Sot rreth orës 5:05 minuta në rrugën Gjakovë-Pejë ka ndodhur aksidenti i rëndë trafiku, ku si pasojë kanë humbur jetën në vend të ngjarjes dy persona (nënë e bir), ndërsa dy të tjerë kanë marrë lëndime të rënda trupore, të njëjtët janë dërguar në QKUK në Prishtinë, Policia kan arritur …

Artikulli i plotë »

Ky djalë kishte probleme me dëgjimin. Ju nuk do të besoni se çfarë i nxorën nga veshët e tij! (Video)

Dylli i veshit eshtë një substancë ngjitëse që sekretohet nga gjëndrat në kanalin e veshit të jashtëm. “Cerumen” kryen një funksion të rëndësishëm për veshët tanë. Ndalon papastërtitë dhe mbeturinat e tjera të huaja të hyjnë në kanalin tonë të veshit. Kjo është ajo që i bën veshët tanë “vetë-pastrues”. …

Artikulli i plotë »

Sot bokson Haxhi Krasniqi, ja kur do të fillojë meçi i tij kundër polakut Grafka

Robin Haxhi Krasniqi sonte do të kthehet në ring pas gati një viti dhe do të kërkojë fitore, pasi humbjes së pësuar në meçin eliminator për titull bote nga veterani Arthur Abraham. Kundërshtari i Krasniqit është polaku Bartolomiej Grafka, ndaj të cilit Kransiqi konsiderohet favorit, nëse shikohet bilanci në karrierë …

Artikulli i plotë »

Vajza 9-vjeçare bëhet nënë, u përdhunua për vite me radhë nga i ati, nëna dinte çdo gjë (Video)

Një heshtje absurde, një e vërtetë e mbajtur fshehur për vite me radhë. Një familje me një baba përdhunues, një nënë që shikonte skandalin me sy, dhe heshte përpara horrorit të cilës i nënshtrohej e bija vetëm 9 vjeçe për vite me radhë.:Ja dhe video e tmerrshme kliko reklamen me …

Artikulli i plotë »

Ndërron jetë 22 vjeçarja, postimi i fundit i saj në Facebook i rrëqeth të gjithë

Një 22-vjeçare, nënë e një fëmijë, është gjetur e vdekur në tarracën e shtëpisë së saj, ndërsa prej ditësh kishte humbur kontaktet me të afërmit dhe miqtë. Për viktimën, e identifikuar si Hollie Horton nga Pembrokkeshire, me një fytyrë “engjëllore”, nuk ka asnjë detaj rreth vdekjes së saj, ndërsa të …

Artikulli i plotë »