Monday , 21 January 2019

Aktualitete

LAJMI I FUNDIT :Bie avioni, dhjetra të vdekur,njeri nder ta reperi i njohur shqiptar (Video)

Një avion me 65 pasagjerë është rrëzuar pak minuta më parë në kryeqytetin e Rusisë, Moskë. Mësohet se avioni i tipit AN-128 u rrëzua vetëm pak minuta pas ngritjes në ajër duke shkaktuar vdekjen e 65 pasagjerëve dhe 6 anëtarëve të stafit,përcjell Albeu.com. Autoritetet kanë filluar hetimin për gjetjen e …

Artikulli i plotë »

Valltarja Shqipetare qmendi te gjith te ftuarit ne dasem me vythet dhe gjoksin e saj! harrohet nusja dhe dhendrri (Video)

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Shqiperi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme. E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë …

Artikulli i plotë »

DRITHERUESE: Bëri marredhenie me kalin që e ruante në shtëpi, nuk do ta besoni se çka ndodhi me këtë vajzë (Kujdes Pamjet)

Bëri marredhenie me kalin që e ruante në shtëpi, nuk do ta besoni se çka ndodhi me këtë vajzë….Një vajzë, që bëri marredhenie disa herë me një kalë racës se butë, i shpëtoi burgut pasi një gjykatë dëgjoi se si ajo i kishte thënë psikologut se kjo gjë i kishte …

Artikulli i plotë »