Wednesday , 20 February 2019

Aktualitete

Njihuni me mësuesen që kryente marëdhënie me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi

Njihuni me mësuesen që kryente marëdhënie me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Kjo është mësuesja Hunter Day e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me të. Hunter Day u zbulua nga …

Artikulli i plotë »

Këmbët hapur dhe gjithçka sheshit, këngëtarja ‘gjyshe’ shqiptare cmend rrjetin, (VIDEO)

Këmbët hapur dhe gjithçka sheshit, këngëtarja ‘gjyshe’ shqiptare cmend rrjetin, (VIDEO) Albërie Hadërgjonaj është padyshim një nga ato këngëtare shqiptare e cila pavarësisht sa vite të kalojnë do të mbetet gjithnjë shumë joshëse në sytë e publikut. jo numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe komplimentet për pamjen e saj …

Artikulli i plotë »

E tepron Kallashi ,ja me cilin Politikan nga Kosova do e kisha bë çdo natë! (Video)

Valltarja kosovare bombastike Kallashi befason me nje deklarate interesante.Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saja bombastike , gjithehere ka joshur publikun.Gjithashtu publikut u ka interesuar se me cilin person ajo eshte ne lidhje apo me cilin pallohet.Ajo nuk hezitoi ne nje interviste per te dhene pergjigjen …

Artikulli i plotë »

Stuhia po vjen! Sinoptikanët shqiptarë japin njoftimin e ri: Ja ditët e rrezikshme…

I gjithë vendi ka nisur të përfshihet nga reshje të dendura shiu, të cilat priten të intensifikohen në orët në vazhdim. Meterologia Tanja Porja në një lidhje direkte me News24 tregoi parashikimin e motit për ditët në vijim. Sipas Porjes territori shqiptar do të vijojë do të karakterizohet nga reshjet. …

Artikulli i plotë »