Wednesday , 20 February 2019

admin

Roza Lati: Ja pse gratë kërkojnë sek’s nga mbrapa.. do shokoheni nga kjo video ne studio ..

Roza Lati: Ja pse gratë kërkojnë sek’s nga mbrapa.. do shokoheni nga kjo video ne studio .. Ka keqkuptime që pengojnë gratë të dorëzojnë veten në shijimin e seksit anal, shikoni se cilat janë më të shpeshta dhe të shpëtoni prej tyre.Gruaja është e poshtëruar…Ky është një keqkuptim i plotë! …

Artikulli i plotë »

Faleminderit Gjermani! Ky është lajmi më i mirë për Kosovën në 20 vitet e fundit!

Faleminderit Gjermani! Ky është lajmi më i mirë për Kosovën në 20 vitet e fundit! Gazeta vjeneze „Der Standard“, ka shkruar rreth bisedimeve për ndarjen e Kosovës. Sipas kësaj të përditshmeje vjeneze, gjermanët kanë parandaluar ndarjen e Kosovës, të cilën e kanë favorizuar serbët por edhe pala kosovare për shkak …

Artikulli i plotë »

Bleona: Ja sa duhet të jetë madhësia që ta çojë femrën në ‘Qiellin e Shtatë’…

Bleona: Ja sa duhet të jetë madhësia që ta çojë femrën në ‘Qiellin e Shtatë’… Bleona: Ja sa duhet të jetë madhësia që ta çojë femrën në ‘Qiellin e Shtatë’… / Bleona ka vendosur të flasë hapur për ‘sekretet’ e profesionit të saj. Në një intervistë për portalinshqiptar’, ajo është …

Artikulli i plotë »

Njihuni me mësuesen që kryente marëdhënie me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi

Njihuni me mësuesen që kryente marëdhënie me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Kjo është mësuesja Hunter Day e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me të. Hunter Day u zbulua nga …

Artikulli i plotë »