Saturday , 18 November 2017

Fantazma kapet LIVE në emisionin shqiptar? Shikoni çfarë ndodh në studio (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme është regjistruar sot në programin “Klubi i mëngjesit” në televizionin Club Tv.Ndërkohë që gazetarët ishin duke diskutuar në studio papritur njëra nga gazetat që ishte mbi tavolinë, “fluturon” sikur e mori dikush me furi, ndërkohë që askush nuk e prekni.Shihni në sekondën e 35 dhe gjykojeni …

Artikulli i plotë »

Trondit shkodrania: Po pres fëmijën e dytë, por burri ma “dridhte” me një plakë të shëmtuar

Një grua ka zbuluar se i shoqi e tradhëton. Ajo thotë se është shtatzënë dhe e gjithë kjo situatë i shkatërroi familjen dhe jetën. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Mirëmëngjes. Kam dy javë që kam festuar 29-vjetorin. Jetoj në Shkodër bashkë me burrin, djalin 2 vjeç dhe jam …

Artikulli i plotë »

Vaj, britma e lotë pas asaj që ndodhi në Klinikën e Gjinekologjisë me Valentinën (Video)

Para 39 viteve në klinikën gjinekologjike në Moldavi, infermieret kishin bërë një gabim padashje, kur dy foshnjat e porsalindura Valentinën dhe Tatjanën, i ndërruan dhe ua dhuruan prindërve të gabuar. Infermieret i kishin ngatërruar vajzat e porsalindura derisa po i pastronin, kurse gjatë muajve të ardhshëm ato kishin filluar të …

Artikulli i plotë »