Sunday , 21 January 2018

Gruaja nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë, s’dinte! (VIDEO)

Një 26-vjeçare ka kërkuar përmes telefonit njohje në emisionin “Aldo Morning Show”.Minushja nga Zall Bastari i Tiranës tha se ka qenë e martuar vetëm 2 javë, por kishte ikur nga shtëpia bashkëshortit pasi nuk e donte kunata dhe vjehrra.Jam Minushja nga Zall Bastar, kërkoj një lidhje. Jam 26 vjeç, kam …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë (VIDEO)

LAJMI FUNDIT: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë…Mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 10.15 nga Aeroporti i Basel/Mulhouse është rrëzuar. Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 12.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Por Aeroplani është goditur shumë keq …

Artikulli i plotë »

‘S’ishte e thjeshtë për ta kaluar’, Sidrit Bejleri kujton mes lotësh ndarjen nga jeta të vajzës

Vite më parë, këngëtari shumë i dashur për publikun, Sidrit Bejleri është përballur me dhimbjen më të madhe që një prind mund të ketë, humbjen e vogëlushes së tij Sofia, vetëm 19 muajshe.Këngëtari ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”, ku i përlotur tregoi si e përjetoi …

Artikulli i plotë »

Ajo ishte shtatzënë dhe kurrë nuk shkoi në mjek, dhe më pas ajo lindi një… (Video)

E Pabesueshme: Ajo ishte shtatzënë dhe kurrë nuk shkoi në mjek, dhe më pas ajo lindi një…Deri më tani, si kjo vajzë ka vetëm 12 raste të tilla te regjistruara në botë. Kohët e fundit, është raportuar një rast i pabesueshëm i shtatëzanisë i cili pothuajse gjithmonë është jashtë injektimit, …

Artikulli i plotë »

E bleu këtë kasolle për 100 dollarë, nuk do ta besoni si e shndërroi në pak ditë (Video)

Richard Aiken është 65 vjeç dhe është një baba, një bashkëshort, ka 2 doktoratura, është një këngëtar në opera, autor dhe është gjithashtu një ndërtues i madh.Gjithmonë ai donte të jetonte në pyll, por mendonte se ishte “shumë shtrenjtë”. Më pas, kur një banor i Misurit i tregoi këtë kasolle …

Artikulli i plotë »

Vuçiq flet për vrasjen e Ivanoviqit, kërcënon Kosovën nga Veriu (Video)

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha në Banjska të Kosovës se Beogradi dhe Prishtina do të shkëmbejnë informacion në lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviq. “Ne do të shkëmbejmë informacione, por nuk do të presim lajme, për rezultatet përfundimtare të hetimit, nëse kjo nuk do të ndodhë, atëherë shumë prej nesh …

Artikulli i plotë »

Pyten në çfarë moshe e kanë humbur virgjerine vajzat e reja Shqiptare? Përgjigjet që do iu lënë pa fjalë….

Virgjëria mbetet një temë mjaft e diskutueshme në shoqëri dhe në vendin tonë konsiderohet ende si një temë tabu. Mirëpo, duket se e kanë tejkaluar këtë problem. Rasti më konkret ku duket se vajzat apo djemtë nuk e kanë fare problem të tregojnë moshën e humbjes së virgjërisë. Në një …

Artikulli i plotë »