Saturday , 18 November 2017

Hoaxha Sadullah Bajrami ‘godet’ Ramush Haradinajn: O Ramush Haradinaj, kujdes se na…(Video)

Hoxha Sadullah Bajrami njihet për deklaratat e tija shpeshë herë edhe nxitëse por edhe skandaloze. Nje video e shperndar nw internet dhe kogja e shikuar hoxha ka sulmuar Ramush Haradinaj Ai iu është drejtuar me një deklaratë edhe kandidatit për kryeministër të PAN-it Ramush Haradinajt.per te par videon e plote …

Artikulli i plotë »

Vaginë e thatë…! 6 shkaqet e këtij problemi që ju shkatëron jetën seksuale

Thatësira vaginale është një problem i zakonshëm, për të cilin shumë gra nuk e kanë zgjidhjen e tij. Kjo gjendje mund të shkaktojë siklet gjatë seksit, ngadalësim gjatë aktit dhe vështirësi në arritjen e orgazmës, transmeton Gazeta Shneta Sidoqoftë, gjinekologia nga Mayo Clinic, Dr. Leah Millheiser ka treguar disa nga …

Artikulli i plotë »