Sunday , 21 January 2018

ajm i mirë për kosovarët, Gjermania i lëshon vizat e punës deri në…

Shkuarja e kosovarëve drejtë vendeve të huaja për të gjetur një vend pune është gjithnjë e lartë. Gjermania vazhdon të jetë ndër vendet më të frekuentuara nga kosovarët pikërisht për këtë. Vetëm gjatë vitit 2016 nga Ambasada Gjermane ishin lëshuar 5 mijë viza të punës për kosovarët përderisa për vitin …

Artikulli i plotë »

‘Ozani’ ishte shumë pranë jush, por askush nuk e dinte, ja ne cilin vend ka qene..

Një nga personazhet e preferuar të telenovelës “Fate të kryqëzuara”, ka qenë Ozani, djali i Xhihanit. Sidomos për shumë vajza, Ozani u kthye në aktorin e tyre të preferuar pasi ai është vërtet shumë simpatik.Aktori Burak Tozkoparan ka qenë ditët e fundit shumë pranë jush. 25-vjeçari ka postuar sot një …

Artikulli i plotë »

E mbani mend vajzen shqiptare qe u martua me djalin me ngjyr, e dhimbshme cfare i ka ndodhur asaj(Video)

Një vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër dhe atje njohu dashurinë e jetës, Henrin. Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”. Përgjigja e saj ishte një puthje. Pas dy vitesh marrëdhënie, ajo mbeti shtatzënë por prindërit i kërkuan ta …

Artikulli i plotë »

SHOKUESE: Flet Arta, Për 3 minuta kunati më palloi, sa burri që më pallonte për 10 vite, por pastaj burri e….

Une u martova ne moshe te re, ishin prinderit ata qe zgjollen burrin e jetes sime. Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim marredhenie qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin. Por gjithqka perfundoi kur burri im …

Artikulli i plotë »