Sunday , 21 January 2018

Vëllau i Alban Beqirit të ndjerë! Isa Mustafa a po të kujtohet kur me lot në sy të kërkojsha ndihmë për vëllaun tim

Ishte njëri ndër rastet më të rënda të pasluftës, ku Alban Beqiri pas një sëmundje të rëndë kërkonte ndihmen e qytetarëve të Kosovës, të cilet e ndihmuan por që Albani nuk arriti ti mbijetojë sëmundjes. Ndërsa vëllau i tij Elbasani ka reaguar në rrjetin social Facebook duke i dëshiruar shërim …

Artikulli i plotë »

Pas humbjes së burrit të saj në Afganistan, gruaja hapi laptopin e tij dhe gjeti diçka që se priste kurrë…

Emma Weaver po përpiqej që t’i bashkonte përsëri pjesët e jetës së mëparshme që nga koha kur bashkëshorti i saj, togeri Todd Weaver i ushtrisë së SHBA-së u vra gjatë një turi në Afganistan. Emma mund të kujtonte qartësisht momentin kur ishte ulur gjatë varrimit të tij, me vajzën e …

Artikulli i plotë »

Gjendet një letër e çuditshme në autobusin e Tiranës (Video)

Gjendet një letër e çuditshme në autobusin e Tiranës…Një letër e pazakontë është gjetur në autobusin e një linje urbane në Tiranë. Bëhet fjalë për një thirrje drejtuar pasagjerëve për t’u ngritur kundër fatorinove që sipas saj vjedhin dhe dhunojnë qytetarët. Letra është publikuar nga regjisorja Elma Doresi e cila …

Artikulli i plotë »

Do ju heq Trurin: Befason Kallashi publikon foto të reja krejt e zhveshur, por sidomos kjo video do ju “Çmend”, shikoeni… (Video)

Do ju heq Trurin: Befason Kallashi publikon foto të reja krejt e zhveshur, por sidomos kjo video do ju “Çmend”, shikoeni…Kallashi gjithmonë befason me fotot e saj bombastike. Ajo kohet e fundit ka thyer të gjith limitet për këtë nuk është bër von edhe nëse do e shihni të zhveshur …

Artikulli i plotë »

Definitivisht Duda Balje ka vendosur ti çmend të gjithë me bukurinë e saj, a jeni gati ti shikoni fotot se si duket ajo sot (Video)

Është deputetja më e komentuar në Kuvend por jo gjithmonë flitet për punën e saj. Ajo çka e bën të veçantë këtë deputete janë linjat trupore perfekte të cilat i posedon, madje ajo shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve. Përveç bukuris mahnitëse që deputetja na bie gjithmonë në sy, kësaj …

Artikulli i plotë »

Oriola Marashi provokon me foton SEKSI, shihni komentin epik të Noizy-t [FOTO]

Oriola Marashi është pjesëtarja më e re dhe mos thënë ajo më seksi e grupit OTR. Modelja ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale dhe me mbishkrimin e saj ka ‘rrëmbyer’ vëmendjen e të gjithëve. ‘’Nëqoftëse ferrari do ishte femër’’, shkruan Marashi në foton e postuar duke ‘çmendur’ …

Artikulli i plotë »