Saturday , 18 November 2017

I dashuri e tradhtoi sepse ishte e shëndoshë, ajo çfarë bën vajza do t’ju lërë pa fjalë (VideoExluzive)

Betsy Ayala, 34 vjeçe nga Teksasi në SHBA, kishte shtuar peshë shumë pas lindjes së vajzës Isabella më 2013.Gjashtë muaj më vonë, menaxherja e marketingut zbuloi se burri i saj ishte duke e tradhtuar atë, duke gjetur mesazhe që e sulmonin atë për peshën e saj Megjithatë, ajo nuk u …

Artikulli i plotë »

Donte ta shiste për 500 dollarë, por pas reklamës, veturën e vjetër e shiti për së paku 100 mijë dollarë (Video)

Një amerikane nga Kalifornia ka vendosur të shesë veturën e saj të vjetër për një veturë, prodhim i vitit 1996 për vetëm 499 dollarë. Dhe në mënyrë që të ketë sukses kjo shitje, përcjell Telegrafi, Max Lanmen, i dashuri i saj i ofroi një reklamë. Pasi që vetura ka të …

Artikulli i plotë »

6 plumba në trup të riut për një kapele, rrëfehet ekzekutori: Si nisi sherri dhe pse e vrava (Pamje)

Hermes Beqiri është 23-vjeçari i cili ndërroi jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës në Tiranë pasi kishte marrë 6 plumba në trup dhe nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra. Është mësuar se sherri midis të rinjve nisi për një kapele dhe përfundoi në nxjerrjen e armëve. Autori …

Artikulli i plotë »

Orë tmerri për këngëtaren shqiptare, 3 persona të maskuar e rrëmbejnë në mes të lokalit (Video)

Këngëtarja kosovare Donjeta Kusumi ose e njohur ndryshe si Kallashi, ka përjetuar orë tmerri pas një kamere të fshehtë ku i kanë inskenuar një rrëmbim teksa ajo ndodhej në një lokal duke pritur dikë. Ndërsa po rrinte e ulur në ambientet e brendshme të lokalit, tre persona të maskuar kanë …

Artikulli i plotë »

Kallashi nga frika ‘qanë’, por shikojeni se çka i bën më pas Shpetim Deskut në emision (Pamje)

Kallashit i ndodhi diçka e papritur derisa po e priste një organizatore të mbrëmjeve rinore. Edhe sonte si çdo javë në 20:30 shfaqet emisioni n’Kosovë Show. Mysafirë është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi dhe Astrit Haraqija. Kallashi e ka treguar dhe live dhe midis emisionit se kë e …

Artikulli i plotë »