Sunday , 21 January 2018

Shikojeni se çka bën djali i Ivanoviqit tek kufoma, kur e kuptoi se babai i tij ka vdekur (Video)

Olivier Ivanoviq, i cili u vra të martën në mëngjes do të varroset sot, derisa ceremonia e funeralit do të nisë nga ora 12:30 në varrezat e Beogradit, shkruan albinfo.ch. Në varrim po merr pjesë kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq dhe qytetarë të shumtë nga Serbia. Ivanoviq është vrarë nga …

Artikulli i plotë »

Më në fund Zbulohet gjithçka: Publikohen pamjet e atentatit, ja kush janë vrasësit e Ivanoviqit dhe arsyeja e vrasjes së tij (Video)

Më në fund Zbulohet gjithçka: Publikohen pamjet e atentatit, ja kush janë vrasësit e Ivanoviqit dhe arsyeja e vrasjes së tij….Vrasja ka ndodhur të martën rreth orës 08:10, në rrugën “Sutjeska” në veri të Mitrovicës, para selisë së partisë së Oliver Ivanoviqit. Ai u qëllua me gjashtë plumba në stomak, …

Artikulli i plotë »

Mahnitëse: Brenda shtëpisë së djalit të Ardit Gjebreas dhe Merlinit, ja si duket foleja e re e çiftit (Foto/Video)

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare pak ditë më parë. Pas fejesës familjare të shumë përfolur në media, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka filluar bashkëjetesën me partneren e tij. Pasi u kthyen nga udhëtimi i tyre në Romë, …

Artikulli i plotë »

Jeni gati ta njihni ,23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, kjo është “bisha” e bardhë e djalit të politikanit te njohur

Xhulio Dako është djali 23-vjeçar i politikanit te njohur shqipetar. Megjithëse kaq i ri në moshë ai është aksioner në dy kompani të rëndësishme, njëra në fushën e lavanderisë dhe tjetra në tregtimin e produkteve ushqimore me bazë detin.Në kompaninë e parë, të quajtur “DB Wash International”, Xhulio Dako është …

Artikulli i plotë »

Godet Erdogan: Do ta shkatërrojë Serbinë, nuk më intereson, vetëm prekëni Kosovën!

Sipas ambasadorit turk kjo do të jetë vizitë historike Me ftesë të kryetarit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në Serbi sot arrin presidenti turk Recep Tayyp Erdogan.Kjo është vizita e dytë e presidentit turk në Serbi. Ajo e mëhershmja ndodhi në vitin 2010, kur ishte kryeministër. Në një deklaratë për Danas, …

Artikulli i plotë »

Trondit me këtë rrëfim Arbenita: Shoku i vëllait erdhi një natë tek ne, vëllaun e zuri gjumi, ndërda Ai më hyri në dhomë dhe….

Trondit me këtë rrëfim Arbenita: Shoku i vëllait erdhi një natë tek ne, vëllaun e zuri gjumi, ndërda Ai më hyri në dhomë dhe….Një ditë në shtëpi ishim vetëm un dhe vëllai, ndërsa prindërit atë ditë nuk ishin në shtëpi. Por vëllai e kishte ftuar shokun e tij tek ne, …

Artikulli i plotë »