Saturday , 18 November 2017

ShowBizi

Moderatores të njohur shqiptare i dalin fotot në publik: “Më kërkoi 1000 euro për…” (Pamje)

Pas publikimit të disa fotove të dyshimta në profilin zyrtar në Instagram të moderatores Albana Osmani, ajo njoftoi se disa hakera nga Afrika i kishin vjedhur llogarinë. Ajo ëshët mjaft aktive në rrjetet sociale, por kur fotoja e një djali që mbante në dorë hashash u shpërnda në profilin e …

Artikulli i plotë »

‘Çartet’ Shefqet Krasniqi: Ku ku për ata që shkojnë në pishina, ja çfarë do të ndodh me ta (Video)

Hoxha i njohur nga Prishtina lëshon një “Fetwa” tjetër, kësaj radhe për ata që kanë ndërtu pishina dhe për ata që shkojnë atje. Shefaqet Krasniqi, tregon se çka do të ndodh me ata të cilët ndërtojnë pishina dhe për vizitorët e tyre.Ai madje ka një porosi për ta. Kjo është …

Artikulli i plotë »