Sunday , 21 January 2018

Aktualitete

“Më dërgo 1 mijë e 600 euro që të vij në Angli”, bjondia i bën 40-vjeçarit atë që se priste kurrë

Një 40-vjeçar është mashtruar nga një vajzë nga Ukraina. Ai e kishte njohur atë me anë të rrjeteve sociale.Më pas vajza me emrin Olga Marchenko i kërkoi ti niste 1600 euro, me pretendimin se ato para i duheshin për të shkuar në Britaninë e Madhe.Por 40-vjeçari, i cili quhet Colin …

Artikulli i plotë »

Moti i keq! Autobusi del nga rruga, 6 të vdekur 29 të plagosur..

Të paktën gjashtë persona e kanë humbur jetën dhe 29 të tjerë u plagosën në një aksident trafiku në Mus në Turqinë lindore.Sipas informacioneve nga terreni, autobusi i pasagjerëve në rrugën Mus-Bingol është rrokullisur. Në terren kanë dalë një numër i madh i ambulancave, ekipe të xhandarmërisë dhe Agjencisë Shtetërore …

Artikulli i plotë »