Saturday , 18 November 2017

Aktualitete

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Tiranës pasditen e sotme. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Sipas policisë viktimë e ksaj ngjarje …

Artikulli i plotë »

Tronditet Kosova, sapo ndodhi ,aksident i tmerrshëm, pesë anëtarë të një familje janë…

Tronditet Kosova, sapo ndodhi ,aksident i tmerrshëm, pesë anëtarë të një familje janë…Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur sot 100 kilometra afër kufirit Kosovë-Shqipëri. Kjo familje pesë anëtarshe është nga Prishtina. Por edhe më shokuese është se sipas të dhënave të policisë është bërë një atentat ndaj tyre, siq shihet …

Artikulli i plotë »

Ja ku e kishte kaluar natën 4-vjeçari i humbur në Mramor! VIDEO

Fëmija 4 vjeç nga Mramori, i cili kishte humbur mbrëmë, gjatë tërë natës kishte qëndruar në një objekt, i cili gjendet afër një antene në bjeshkët e Mramorit.Sipas informacioneve që ka siguruar Indeksonline, 4-vjeçari kishte fjetur në këtë objekt dhe me t’u zgjuar në mëngjes ishte nisur për në shtëpi, …

Artikulli i plotë »